ALERGIJOS KLINIKA

Mes dirbame  JONAVOS G. 7, KAUNE (verslo centre Kauno Dokas, B įėjimas) , darbo laikas I-V nuo 10 iki 18.30 val.

 Pasitikrinkite dėl alergijos laiku- greitesnė diagnozė lemia greitesnį  būklės pagerėjimą. Mes ne tik ištiriame, mes ir gydome alergiją. 

 Ar virusas sukels ligą priklauso ne tik nuo viruso kiekio ir jo savybių, bet ir nuo organizmo imuninės sistemos būklės. Konsultuojame dėl nusilpusio imuniteto - dažnų peršalimo ligų, Herpes viruso pūslelinės, grybelio, pienligės, Candida infekcijos, imuninės sistemos stiprinimo, konsultuojame dėl skiepų. 

 Mūsų klinikos pacientų išbandytus ir pamėgtus produktus imunitetui stiprinti  galite įsigyti internetinėje parduotuvėje www.immunitas.lt.

Alergija maistui, maisto netoleravimas, gliuteno (glitimo) netoleravimas, celiakija:  alergijos tyrimai bet kokio amžiaus vaikams ir suaugusiems (odos  dūrio, lopo mėginiai, kraujo tyrimai). Sudaroma individuali dieta, skiriamas gydymas.  Atliekame išsamius ir tikslius žarnyno mikrobiotos ir pralaidumo (angl. leaky gut) tyrimus

Ilgametę patirtį turinti gydytoja Ingrida Minkevičienė konsultuoja dėl ausų, nosies ir gerklės ligų,  vaikams ir suaugusiems atliekama nosies endoskopija, klausos tyrimas.


Jei ruošiatės protezavimo, implantacijos operacijai, ar dantų tiesinimui breketais, rekomenduojame atlikti tyrimus dėl alergijos metalams ir kitoms cheminėms medžiagoms.  Pacientams, turintiems Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskrities šeimos gydytojo siuntimą (alergologui ir klinikiniam imunologui , vaikų pulmonologui, vaikų alergologui) ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, bazinę konsultacijų kainą dalinai kompensuoja teritorinės ligonių kasos (TLK) .
Pacientams, turintiems ERGO, If  bei Lietuvos draudimas sveikatos draudimo sutartį mūsų klinikoje gydytojo konsultacijos ir tyrimai yra kompensuojami pagal draudimo sutartis. Turintiems kitas sveikatos draudimo sutartis (ADB Gjensidige, SEB, Compensa, ir kt.), konsultacijų, atliktų tyrimų ir gydymo išlaidas kompensuoja draudėjai pagal paciento pateiktas sąskaitas.

Medicinos centras CD8 klinika specializuojasi alergijos, imunologijos, genetikos, viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų susirgimų bei mitybos srityse:

-     kokybiškas gydytojų specialistų (alergologų ir klinikinių imunologų, vaikų alergologų-pulmonologų, vidaus ir vaikų ligų gydytojų, ausų,. nosies ir gerklės ligų, pulmonologo, genetiko, dietologo, mitybos specialistų)  konsultacijas 
-     kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų konsultacijas be eilių
-     galimybę nustatyti ligą sukėlusį alergeną, atliekant visų rūšių odos alerginius mėginius su plačiu alergenų rinkiniu (įkvepiamais, maisto, vabzdžių, kosmetikos, cheminiais alergenais, vaistais)
-     išsamius kraujo tyrimus dėl alergijos, imuninės sistemos, uždegimo, autoimuninių, paveldimų ligų
-     kvėpavimo funkcijos tyrimus 
-     tikslią  ir neskausmingą ausų, gerklės, nosies apžiūrą endoskopu
-     astma, dilgėlinė gydoma taikant biologinę terapiją
-     alerginių ligų gydymui taikome alergenų specifinę imunoterapiją (nujautriname alergenų vakcinomis);
-    konsultuojame mitybos klausimais, sudarome dietą, gydome nutukimo atveju

"CD8 klinika" įkurta 2011 m., jai vadovauja medicinos mokslų daktarė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos docentė, Lietuvos Alergologų ir klinikinių imunologų draugijos prezidentė Jūratė Staikūnienė.

Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė Jūratė Staikūnienė medicinos studijas su pagyrimu  baigė  Kauno medicinos universitete, po to tęsė vidaus ligų, alergologijos ir klinikinės imunologijos rezidentūros studijas Prancūzijoje Henry Poincaré universitete. Nuo 1999 metų dirba alergologe ir klinikine imunologe ir dėsto Lietuvos sveikatos mokslų universitete, yra viena iš alergologijos ir klinikinės imunologijos dalyko mokymo programų sudarytojų ir įdiegėjų, skaito paskaitas įvairių specialybių gydytojams ir  farmacininkams, pristato pranešimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse konferencijose.  Stažavosi Švedijos, Danijos, Prancūzijos, Belgijos, Vokietijos, Austrijos ligoninėse, konsultuoja kūdikius, vaikus ir suaugusiuosius. Nuo 2014 m. išrinkta Lietuvos Alergologų ir klinikinių imunologų draugijos prezidente. 2015 m. pirmoji Lietuvoje sėkmingai išlaikė Europos Alergologijos ir klinikinės imunologijos egzaminą.  

"CD8 klinikoje" konsultuojame:

sergančius šienlige, alergine sloga, astma, rinosinusitu, nosies polipais
-  sergančius alerginėmis akių ligomis
- sergančius ausų, nosies ir gerklės ligomis, tiriame klausą
-  sergančius alerginėmis odos ligomis (atopiniu, alerginiu dermatitu, egzema, dilgėline, angioedema)
-  išplitus spuogams
-  pasireiškus alergijai maistui, netoleravimui
-  įtarus alergiją vaistams
-  sergančius alergija šalčiui
-  pasireiškus uodų, bičių, vapsvos, širšių  įgėlimo reakcijoms
-  dažnai sergančius peršalimo ligomis, bronchitu,  užsitęsus  kosuliui
-  sergančius pūsleline (herpes infekcija), gripu, citomegalo viruso infekcija ir  kitomis užkrečiamomis ligomis
-  sergančius vaskulitu,  autoimuninėmis ligomis
-  įvertiname imuninės sistemos būklę
-  konsultuojame prieš skiepus, skiepijame mokamomis vakcinomis